Zveme vás na online audio workshop na téma:

Jak najít a využít vnitřní motivaci u dítěte s autismem

ONLINE AUDIO WORKSHOP SE KONÁ:

25. 6. 2019 v 17:00

Přibližná délka workshopu 2 hodiny

Cena workshopu

Jak najít a využít vnitřní motivaci u dítěte s autismem
Přístup k workshopu budete mít i po jeho odvysílání
250 Kč

Při své práci jsem strávila stovky hodin hledáním informací o možnostech rozvoje vnitřní motivace dítěte, která je zcela zásadní pro rozvoj jeho komunikačních schopností. Vnější motivátory (tablety, sladkosti, atd.) jsou často pouhé berličky a mohou nadělat víc škody než užitku.

Proč se registrovat?

Objevte se mnou vnitřní motivaci vašeho dítěte. Najděte cestu k rozvoji sociálních dovedností, posílení očního kontaktu a především rozvoje řeči, případně dalších způsobů komunikace. Ukažte svému dítěti, že svět je zajímavé místo.

Co se na workshopu dozvíte?

  • Audio workshop vám pomůže v komunikaci s vaším dítětem, můžeme společně objevit aktivity, kterých by se vaše dítě účastnilo s radostí.
  • Během workshopu též probereme možné faktory, které děti s autismem demotivují

Workshop vede Linda Cecavová

Linda Cecavová

Jsem poradkyně pro rodiče dětí s poruchami autistického spektra. Zvu vás na svůj online workshop zaměřený na využití vnitřní motivace u dítěte s PAS.Při své práci  jsem strávila stovky hodin hledáním informací o možnostech rozvoje vnitřní motivace dítěte, která je zcela zásadní pro rozvoj jeho komunikačních schopností. Vnější motivátory (tablety, sladkosti, atd.) jsou často pouhé berličky a mohou nadělat víc škody než užitku.

Mgr. Jana Baptie (neurovývojový přístup HANDLE)

Host
Jana Baptie je HANDLE praktik a instruktor a od roku 2007 pracuje s HANDLE přístupem a s spolu se svým manželem Paulem Baptie přinesla tuto unikátní neurovývojou terapii do České republiky.

Rezervujte si místo ještě dnes

Krátký textík proč by měli chtít zakoupit. Výzva k akci